7. rang turnir RPL Goričko

PDC Europe EUROPEAN DARTS TOUR 2018 – Qualifiers 1-5

    Damir Hajdinjak in Rok Durič se bosta 26.1.2018 in 27.1.2018 udeležila kvalifikacij vzodno evropskih držav za PDC EUROPEAN DARTS TOUR 2018. Kvalifikacije bodo potekale na Madžarskem v Budimpešti.
    Turnirja se lahko udeležijo vsi tekmovalci, ki na dan turnirja dopolnijo 16 let in so državljani naslednjih držav: Rusije, Gruzije, Ukrajine, Moldavije, Belorusije, Poljske, Češke, Slovaške, Slovenije, Madžarske, Bolgarije, Romunije, Albanije, Hrvaške, Bosne in Hercegovine, Črne gore, Kosova, Srbije in Makedonije.
    Prijavnina za en turnir znaša 65€, igra se na 9 legov (igralec, ki prvi zmaga 5 iger je zmagovalec).
    Želimo njima veliko sreče na turnirju in dobre igre.

6. RANG TURNIR GORIČKE LIGE

    13.1.2018 je PK Goričanec organizirala 6. rang turnir na katerem je sodelovalo 44 igralcev. Turnirja so se udeležili tudi nekateri igralci iz našega kluba.
    To so bili:
    Norbert Kuhar, Andrej Bagari, Srečko Vogrinčič, Sandi Šinko, Rok Durič, Patrik Bagari in Leon Bagari.
    Naši igralci so na turnirju dosegli naslednje rezultate:
    Rok Durič – 3. mesto,
    Norbert Kuhar – 4. mesto,
    Srečko Vogrinčič – 17. mesto,
    Patrik Bagari – 17. mesto,
    Andrej Bagari – 25. mesto,
    Sandi Šinko – 25. mesto,
    Leon Bagari – 33. mesto.

    Ostale rezultate si lahko ogledate TUKAJ

    dav

Rezultati 12. Novoletnega turnirja

    12. Novoletnega turnirja se je udeležilo 108 igralcev iz Slovenije, Avstrije in Madžarske.

    Rezultati:

    Dvojice (disciplina 501 Master Out):
    1.Pilinger Damjan (Ptuj) – Janžekovič Matej (Gorišnica)
    2.Gorjak Andrej (Ivanjkovci) – Krajnc Peter (Ivanjkovci)
    3.Mertük Leon (Križevci pri Ljutomeru) – Cener Jože (Cankova)

    Moški posamezno (disciplina 501 Double Out):
    1.Pratnemer Benjamin (Maribor)
    2.Habjan Mitja(Poljčane)
    3.Janžekovič Matej (Gorišnica)
    4.Mertük Leon (Križevci pri Ljutomeru)

    7. Durič Rok – Friend’s Team
    9. Hajdinjak Damir – Friend’s Team

    Ženske posamezno (disciplina 501 Double Out):
    1.Krajnc Nataša (Ivanjkovci)
    2.Kolbl Monika (Ižakovci)
    3.Drvarič Urška (Vidonci)
    4.Horvat Tadeja (Cankova)

    Ekipa Friend’s Team se zahvaljuje vsem igralkam in igralcem za udeležbo na turnirju in najboljšim iskreno čestita za dosežene rezultate.
    Ekipa posebno zahvalo namenja tudi vsem sponzorjem.